english

newsletter


Zapisz się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kancelarię Łaszczuk i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Warszawie, przy pl. Piłsudskiego 2, w celu korzystania z prowadzonej przez Łaszczuk i Wspólnicy sp. k. usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej w postaci Newslettera od kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Warszawie, przy pl. Piłsudskiego 2.
Wyrażenie zgody powinno być potwierdzone przez kliknięcie na znajdujące się przy akceptowanej treści pole wyboru. *

elementy oznaczone gwiazdką * są wymagane

Administratorem danych jest kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Warszawie, przy pl. Piłsudskiego 2 („ŁiW”). Dane osobowe (tj. adres e-mail, imię i nazwisko, informacja o miejscu pracy) zbierane są przez ŁiW wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

Wypisz się z newslettera
do góry