english

archiwum


W dniach 12-13 lutego 2010 r. odbędą się coroczne Wiedeńskie Dni Arbitrażu (Vienna Arbitration Days) organizowane przez International Chamber of Commerce Austria. Jest to największa konferencja arbitrażowa w Austrii i w tej części Europy, na której poruszane są kluczowe zagadnienia dotyczące arbitrażu międzynarodowego.

W tym roku organizatorzy przewidują cztery główne zagadnienia. Będą to – „Arbitraż w kryzysie/kryzys w arbitrażu?”, „Upadłość i arbitraż”, „Podmioty państwowe w arbitrażu handlowym” oraz „Taktyki procesowe w arbitrażu”.

Wśród zapowiadanych prelegentów znajdują się John Beechey (ICC International Court of Arbitration), Christoph Schreuer (University of Vienna), Christian Koller (University of Vienna), Filip de Ly (University of Rotterdam), Lukas Mistelis (Queen Mary University of London) oraz wielu innych.

Zaproszenie na konferencję kierowane jest głównie do praktykujących arbitrów oraz prawników, ale również do firm budowlanych, instytucji finansowych, banków  oraz spółek z branż CEE/SEE.

Więcej informacji na stronie: http://www.icc-austria.org/?location=%2Fchannels%2Ficcaustria%2Findex.php

do góry