english

Witamy w portalu arbitraz.laszczuk.pl


Szanowni Państwo,

nasz portal arbitrażowy istnieje już trzynaście lat. W tym czasie Polska Bibliografia Arbitrażowa wzbogaciła się o setki nowych pozycji. Rozszerzony został również zakres Bibliografii, który obecnie obejmuje nie tylko publikacje dotyczące arbitrażu wydane w Polsce, ale również zagraniczne publikacje dotyczące arbitrażu w Polsce i teksty polskich autorów opublikowane za granicą. Uzupełniamy i rozbudowujemy bazę orzeczeń sądowych, która liczy już ponad 350 pozycji jest największą bazą orzecznictwa związanego z arbitrażem dostępną pod jednym adresem internetowym.

Co miesiąc przesyłamy osobom zainteresowanym Newsletter, który zawiera informacje o istotnych zmianach w prawie i regulaminach arbitrażowych, o najnowszych orzeczeniach, publikacjach oraz aktualnych wydarzeniach poświęconych tematyce sądownictwa polubownego. Jeśli chcecie Państwo otrzymywać Newsletter, zachęcamy do rejestracji.

Arbitraż jako alternatywna metoda rozwiązywania sporów budzi w Polsce coraz większe zainteresowanie. Rośnie liczba publikacji i konferencji poświęconych arbitrażowi. Z radością przyjmujemy informacje, że nasz portal jest przydatny w Państwa pracy zawodowej i naukowej. Cieszymy się zwłaszcza z tego, że portal znalazł użytkowników także za granicą. Chcielibyśmy, aby dostępność wiedzy o arbitrażu w Polsce przyczyniła się do postrzegania Polski jako interesującego forum arbitrażowego.

Zachęcamy Państwa do przysyłania swoich publikacji oraz informacji o spotkaniach i konferencjach związanych z arbitrażem. Chętnie opublikujemy je w portalu. Prosimy również o komentarze i sugestie dotyczące funkcjonowania portalu. Wsłuchujemy się uważnie we wszystkie Państwa uwagi, aby uczynić go jak najbardziej użytecznym.

Zapraszam do lektury!

Maciej Laszczuk
do góry